Aizmirsu
paroli

Ievadiet savu epasta adresi un mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

Apmācības grupas

Izvēlaties Jums piemērotāko apmācības grupu pēc atrašanās vietas, mācību laikiem vai vēlamā pasniedzēja.
Sākums Laiks / Dienas Ilgums / Valoda Vieta/Pasniedzējs Kat

Braukšanas instruktori

Izvēlaties Jums vēlamo braukšanas instruktoru pēc apmācības uzsākšanas vietas, mācību automašīnas modeļa vai mācību laikiem.

Tiesību iegūšanas process C kategorijai

Mācīties pie mums - tas nozīmē mācīties lielākajā un pieredzes bagātākajā autoskolā,
 Dokumenta noformēšana

Lai uzsāktu apmācību autoskolā, ir jābūt vismaz 19 gadu vecam un ieriekš iegūtai B kategorijai. Ir jābūt medicīniskai izziņai (veselības pārbaudei) ar nepieciešamo kategoriju , kā arī iziets pirmās palīdzības kurss. Abi šie pakalpojumi ir pieejami mūsu autoskolā.

 TEORĒTISKĀ APMĀCĪBA

Autoskolā jānoklausās no 6 līdz 10 teorijas nodarbībam (atkarīgs no iepriekš iegūtās vadītāja kvalifikācijas). Kursa beigās jākārto skolas teorijas eksāmens (teorētiskajā eksāmenā jāatbild uz 35 jautājumiem, - atļauta 1 kļūda), tad jādodas kārtot CSDD teorijas eksāmenu.

 PRAKTISKĀ APMĀCĪBA

Braukšanas nodarbību skaits būs atkarīgs no praktisko iemaņu līmeņa. Kursa programma paredz no 10 līdz 20 akadēmiskām stundām (atkarīgs no iepriekš iegūtās vadītāja kvalifikācijas). Kursa beigās jākārto skolas braukšanas eksāmens, tad jādodas kārtot CSDD braukšanas  eksāmenu.

 CSDD
EKsāmeni

CSDD ir jānokārto teorētiskais un vadīšanas eksāmens. Teorētiskajā eksāmenā jāatbild uz 35 jautājumiem (atļautas 3 kļūdas). Vadīšanas eksāmenā pārbauda pretendenta braukšanas iemaņas figūru izpildē un ceļu satiksmē. Lai kravas automobiļa vadītājs drīkstētu veikt kravu pārvadājumus (komercpārvadājumus), personai jāiegūst profesionālā transportlīdzekļa vadītāja kategorija (95.kods).

Izmaksu kalkulators

Kopā: 
€  
0.00