Aizmirsu
paroli

Ievadiet savu epasta adresi un mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

Apmācības grupas

Izvēlaties Jums piemērotāko apmācības grupu pēc atrašanās vietas, mācību laikiem vai vēlamā pasniedzēja.
Sākums Laiks / Dienas Ilgums / Valoda Vieta/Pasniedzējs Kat

Braukšanas instruktori

Izvēlaties Jums vēlamo braukšanas instruktoru pēc apmācības uzsākšanas vietas, mācību automašīnas modeļa vai mācību laikiem.

Tiesību iegūšanas process B kategorijai

Mācīties pie mums - tas nozīmē mācīties lielākajā un pieredzes bagātākajā autoskolā,
Dokumenta noformēšana

Lai uzsāktu apmācību autoskolā, ir jābūt vismaz 16 gadu vecam. Ir jābūt medicīniskai izziņai (veselības pārbaudei) ar nepieciešamo kategoriju , kā arī iziets pirmās palīdzības kurss. Abi šie pakalpojumi ir pieejami mūsu autoskolā.

TEORĒTISKĀ APMĀCĪBA

Autoskolā jānoklausās 11 teorijas nodarbības (11 x 5 mācību stundas = 55 mācību stundas). Kursa beigās jākārto skolas teorijas eksāmens (Teorētiskajā eksāmenā jāatbild uz 30 jautājumiem, - atļauta 1 kļūda), tad jādodas kārtot CSDD teorijas eksāmenu.

PRAKTISKĀ APMĀCĪBA

Pirms uzsākat praktiskās braukšanas apmācību, Jums ir jādodas uz CSDD saņemt mācību braukšanas atļauju (baltās tiesības). Minimālās braukšanas 20 akadēmiskās stundas (20 x 45 min = 10  nodarbības x 90 min). Kursa beigās jākārto skolas braukšanas eksāmens, tad jādodas kārtot CSDD braukšanas  eksāmenu.

CSDD
EKsāmeni

CSDD ir jākarto teorētiskais eksāmens (30 jautājumi/ 3 kļūdas). Vadīšanas eksāmens jākārto ar automobili, ar mehānisko pārnesumkārbu. Vadīšanas eksāmenu iespējams kārtot arī ar automobili, kurš aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu. Šādā gadījumā pēc CSDD eksāmenu nokārtošanas vadītājs saņems B(78) kategorijas vadītāja apliecību.

Izmaksu kalkulators

Kopā: 
€  
0.00