Aizmirsu
paroli

Ievadiet savu epasta adresi un mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

«Apmācība mūsu autoskolā ir līdz pat 2 reizēm efektīvāka par jebkuru citu autoskolu - pateicoties digitālo tehnoloģiju izmantošanai un inovatīvai apmācību sistēmai!»

Izvēlaties Jums ērtāko apmācību uzsākšanas laiku un uzsāc apmācības neizejot laukā no mājām. Mācību metodika balstās uz apmācāmā psihoneiroloģisko īpašību ņemšanu vērā, individuālu pieeju un pastāvīgu mācību procesa uzraudzību. Mūsu metodika padara katru nodarbību 1,5 reizes efektīvāku, tāpēc jums būs nepieciešams mazāks nodarbību skaits, lai apgūtu braukšanu. Braukšanas apmācība notiek ar tām pašām automašīnām, kas CSDD, kas būtiski samazina stresu, kārtojot valsts eksāmenu. Esam ieinteresēti, lai Jūs pēc iespējas ātrāk un par minimālām izmaksām iegūtu autovadītāja apliecību!

TIESĪBU IEGŪŠANAS PROCESS MŪSU AUTOSKOLĀ

Autoskala Blasto - dross ceļš lidz vadītāja apliecības saņemšanai
DOKUMENTA NOFORMĒŠANA

Lai pieteiktos mūsu autoskolā Jums ir jāzivēlas apmācības grupa vēlamajā kategorijā, jāiziet reģistrācijas procesu, jānoslēdz distances līgums, jāiemaksā reģistrācijas maksu un jāsagaida elektroniskais apstiprinājums uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Reģistrācijas process ir viegls un neaizņem daudz laika, to varat izdarīt ētri, sev piemērotākajā laikā.

TEORĒTISKĀ APMĀCĪBA

Teorijas apmācības procesu nodrošina atbilstošas kvalifikācijas pasniedzēji. Teorētisko nodarbību apmeklēšana ir obligāta. Ja gadījumā tiek izlaista kāda no nodarbībām, to jānoklausās citā grupā. Kursa beigās jākārto skolas teorijas eksāmens, pēc tam jādodās kārtot CSDD teorijas eksāmenu.

PRAKTISKĀ APMĀCĪBA

Mūsu autoskolā braukšanas apmācība tiek nodrošināta ar tādiem pašiem mācību transportlīdzekļiem, ar kādiem kārtosiet vadīšanas eksāmenu CSDD. Minimālo braukšanas stundu skaits ir atkarīgs no izvēlētās kategorijas. Kursa beigās jākārto skolas vadīšanas eksāmens, pēc tam jādodās kārtot CSDD vadīšanas eksāmenu.

CSDD
EKSĀMENI

Pēc mūsu autoskolas pabeigšanas Jūs būsiet pilnībā sagatavots un varēsiet pieteikties CSDD teorijas un vadīšanas eksāmeniem. Pēc CSDD eksāmenu veiksmīgas nokārtošanas iegūsiet vēlamās kategorijas autovadītāja kvalifikāciju.