Aizmirsu
paroli

Ievadiet savu epasta adresi un mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

Apmācības grupas

Izvēlaties Jums piemērotāko apmācības grupu pēc atrašanās vietas, mācību laikiem vai vēlamā pasniedzēja.
Sākums Laiks / Dienas Ilgums / Valoda Vieta/Pasniedzējs Kat

Braukšanas instruktori

Izvēlaties Jums vēlamo braukšanas instruktoru pēc apmācības uzsākšanas vietas, mācību automašīnas modeļa vai mācību laikiem.

Tiesību iegūšanas process CE kategorijai

Mācīties pie mums - tas nozīmē mācīties lielākajā un pieredzes bagātākajā autoskolā,
 Dokumenta noformēšana

Lai uzsāktu apmācību autoskolā, ir jābūt vismaz 21 gadu vecam un ieriekš iegūtai C kategorijai. Ir jābūt medicīniskai izziņai (veselības pārbaudei) ar nepieciešamo kategoriju , kā arī iziets pirmās palīdzības kurss. Abi šie pakalpojumi ir pieejami mūsu autoskolā.

 TEORĒTISKĀ APMĀCĪBA

Autoskolā jānoklausās 5 teorijas nodarbības (5 x 5 mācību stundas = 25 mācību stundas). Kursa beigās nav jākārto teorijas eksāmenus skolā un CSDD. Lai kravas automobiļa vadītājs drīkstētu veikt kravu pārvadājumus  (komercpārvadājumus), viņam jāiegūst profesionālā transportlīdzekļa vadītāja kategorija (95.kods)..

 PRAKTISKĀ APMĀCĪBA

Minimālās braukšanas 14 akadēmiskās stundas (14 x 45 min = 7 nodarbības x 90 min). Kad būsiet apguvis braukšanas iemaņas figūru laukumā un ceļu satiksmē tad būs jākārto skolas braukšanas eksāmens un varēsiet kārtot CSDD braukšanas eksāmenu.

 CSDD
EKsāmeni

Autoskolas apmācības beigās ir jākārto tikai valsts vadīšanas eksāmens CSDD. Vadīšanas eksāmens jākārto ar kravas automobili ar piekabi.  Pēc veiksmīgas vadīšanas eksāmena nokārtošanas vadītājs saņems CE kategorijas vadītāja apliecību.

Izmaksu kalkulators

Kopā: 
€  
0.00