Aizmirsu
paroli

Ievadiet savu epasta adresi un mēs jums nosūtīsim instrukciju kā izveidot jaunu paroli

Apmācības grupas

Izvēlaties Jums piemērotāko apmācības grupu pēc atrašanās vietas, mācību laikiem vai vēlamā pasniedzēja.
Sākums Laiks / Dienas Ilgums / Valoda Vieta/Pasniedzējs Kat

Braukšanas instruktori

Izvēlaties Jums vēlamo braukšanas instruktoru pēc apmācības uzsākšanas vietas, mācību automašīnas modeļa vai mācību laikiem.

Tiesību iegūšanas process A kategorijai

Mācīties pie mums - tas nozīmē mācīties lielākajā un pieredzes bagātākajā autoskolā,
Dokumenta noformēšana

Lai uzsāktu mācības autoskolā, ir jābūt vismaz 22 gadu vecam un ieriekš iegūtai B kategorijai. Ir jābūt medicīniskai izziņai (veselības pārbaudei) ar nepieciešamo kategoriju , kā arī iziets pirmās palīdzības kurss. Abi šie pakalpojumi ir pieejami mūsu autoskolā. Transportlīdzekļa vadītājam ar A kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām atļauts vadīt arī - A1, A2 kategorijas transportlīdzekļus

TEORĒTISKĀ APMĀCĪBA

Ja ieriekš iegūta B kategorija, autoskolā jānoklausās 3 teorijas nodarbības (3 x 5 mācību stundas = 15 mācību stundas). Kursa beigās jākārto skolas teorijas eksāmens, tad jādodas kārtot CSDD teorijas eksāmenu.

PRAKTISKĀ APMĀCĪBA

Ja ieriekš iegūta B kategorija, minimālās braukšanas 10 akadēmiskās stundas (10 x 45 min = 5 nodarbības x 90 min). Kad būsiet apguvis braukšanas iemaņas figūru laukumā un ceļu satiksmē tad būs jākārto skolas braukšanas eksāmens un varēsiet kārtot CSDD braukšanas eksāmenu.

CSDD
EKsāmeni

CSDD ir jānokārto teorētiskais un vadīšanas eksāmens. Teorētiskajā eksāmenā jāatbild uz 30 jautājumiem (atļautas 3 kļūdas). Vadīšanas eksāmenā pārbauda pretendenta braukšanas iemaņas figūru izpildē un ceļu satiksmē. Braukšanas eksāmenu kārto laika periodā no 1.aprīļa līdz 1.oktobrim. Kad A2 kategorijas transportlīdzekļa vadīšanas stāžs ir vismaz 2 gadi, tad, lai iegūtu A kategoriju, CSDD ir jānokārto tikai vadīšanas eksāmens.

Izmaksu kalkulators

Kopā: 
€  
0.00